Podmienky používania

Žiadny z videosúborov nie je uložený na našich serveroch a teda nezodpovedáme za porušovanie autorských práv.
SOZA “uznáva, že použitie hypertextových odkazov a tzv. embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.”
Používaním našich stránok, užívateľ súhlasí s tým, že toto používanie žiadnym spôsobom neovplyvňuje jeho ochotu podporiť pôvodného autora filmov, ktoré môžete nájsť na našom webe. A ak ho ovplyvní, tak len takým spôsobom, že ho motivuje v podporovaní pôvodného autora filmov.
Náhľadové obrázky seriálov sú “screenshoty” zo seriálov (charakterizované ako citácie) alebo sú vydané pod Creative Commons.

PODMIENKY POUŽÍVANIA

Stránka yserialy.sk odkazuje na videá, (inak povedané embeduje ich), pričom odkazovanie bolo súdom EÚ označené za legálne a teda neporušujeme žiadny zákon.
(zdroj č.1: http://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing)
(zdroj č.2: https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/)
(zdroj č.3: https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/)

Sledovať audiovizuálny materiál môže používateľ iba v prípade, že disponuje legálne zakúpenou kópiou konkrétneho audiovizuálneho materiálu, alebo má splnomocnenie od vlastníka autorských práv daného audiovizuálneho materiálu. V prípade, že bude používateľ sledovať audiovizuálny materiál bez vyššie spomenutých náležitostí, porušuje autorský zákon (Zbierka zákona č. 618/2003). Spustením audiovizuálneho materiálu bez vyššie spomenutých náležitostí, preberá používateľ plnú zodpovednosť za prípadné škody spôsobené vlastníkovi autorských práv.

Vložené odkazy na serialy online sú umiestňované na náš online server a ako také majú iba informačný charakter. Upozorňujeme, že používanie a spúšťanie takýchto online súborov je zákonom postihnuteľné podľa platných noriem. Prosím dodržujte dané pravidlá a tak aj zákony.