Krajné medze - online seriál

The Outer Limits | Krajní meze

Mysteriózny sci-fi seriál je antológiou uzatvorených príbehov, ktoré na seba nenadväzujú, majú ale spoločný námet – rozprávajú o záhadných udalostiach a javoch, ktoré sa vymykajú bežnému chápaniu. Každý diel je oslavou ľudskej predstavivosti, ktorá s pomocou nových technológií presahuje úroveň súčasného poznania. Skeptický vedecko-technický pohľad na vec či človeka sa prejavuje zásadne v posledných sekundách konca epizódy, ktorý väčšinou postaví na hlavu celý predchádzajúci dej. …Porucha nie je vo vašom prijímači… Neusilujte sa vyrovnať obraz… Vysielanie teraz riadime my… Nastavujeme obraz horizontálne i vertikálne… Môžeme vás zaplaviť tisíckou rôznych vysielacích kanálov…. Alebo rozvinúť len jeden obraz do krištáľového jasu…. A čo viac, môžeme vám vytvoriť víziu čohokoľvek, čo je schopná prijať vaša predstavivosť… Najbližšiu hodinu budeme riadiť všetko, čo uvidíte a vypočujete si… Spoznáte strach a mystérium, dosahujúce z najvzdialenejších hlbín vedomia až po KRAJNÉ MEDZE…
Svoj námet čerpá z klasického rovnomenného seriálu zo 60. rokov minulého storočia. Nové série sa začali nakrúcať už v roku 1995, získal obrovský divácky úspech, a tak nečudo, že jeho tvorba pokračuje aj naďalej.


U nás nájdete najnovšie online seriály s českým a slovenským dabingom alebo titulkami. Online seriál pripravený pre sledovanie online.

Série a epizódy