Oddelenie závažných zločinov - online seriál

Major Crimes | Major Crimes

Predstavitelia televízneho seriálu „Oddelenie závažných zločinov” sú divákom známi zo seriálu „Closer”.
Uvidíte známe tváre: GW Baileyho ako poručíka Louiea Provenzu, Tonyho Denisona ako detektíva Andyho Flynna, Michaela Paula Chana ako detektíva Michaela Taoa, Raymonda Cruza ako detektíva Julia Sancheza, Phillipa P. Keena v roli Buzza Watsona a Grahama Patricka Martina v úlohe Rustyho. Môžete sa tiež tešiť na veteránov seriálu „Closer”, ktorými sú Robert Gossett, Jon Tenney a Jonathan Del Arco.
Prvá séria seriálu nadväzuje tam, kde „Closer” skončil. Sústredí sa na to ako polícia a prokurátori spoločne spolupracujú. Ako budujú pevné väzby, ktoré majú za následok uzatváranie dohôd o priznaní viny, či odsúdenie zločinca na súde. Detektívi oddelenia závažných zločinov sa však najskôr budú musieť spamätať z odchodu ich bývalej šéfky a zvyknúť si na nového veliaceho dôstojníka – kapitánku Sharon Raydorovú.
Seriál si vás určite získa akčnými situáciami a neustálym napätím od začiatku až do konca. (oficiálny text distribútora)


U nás nájdete najnovšie online seriály s českým a slovenským dabingom alebo titulkami. Online seriál pripravený pre sledovanie online.

Série a epizódy