Manhattan - online seriál

Manhattan | Manhattan

Seriál, vzniknutý pod autorskou taktovkou Sama Shawa a režiséra Thomasa Schlammeho (Západné krídlo), sleduje osudy žien a (zväčša) mužov pracujúcich na projekte Manhattan, ktorého cieľom je postaviť atómovú bombu skôr ako nepriateľská Tretia ríša a ukončiť tak Druhú svetovú vojnu bez rozsiahlych strát na (amerických) životoch. Je to práve táto snaha, ktorá sa zapíše do histórie vedy a techniky.
V prašných horách Los Alamos, štát Nové Mexiko, na vojenskej základni nazvanej Nikde pracujú dva súperiace tímy na odlišných návrhoch atómovej bomby. Jednému z nich velí chytrý, príťažlivý, no namyslený fyzik Reed Akley (David Harbour), ktorý si vynucuje poslušnosť a strojovo presnú prácu od všetkých svojich podriadených. Jeho súperom je Frank Winter (John Benjamin Hickey), prudký a neokrôchaný vedec pripravený búrať hranice, ktorý spolupracuje s menším tímom najrozmanitejších ľudí, odlišujúcich sa pôvodom, vzhľadom i pohlavím.
Keďže výskumníci žijú na základni spolu so svojimi rodinami, ktoré ich v práci podporujú, neodvratne tu vzniká sieť tajomstiev a lží, ktoré postupne zasiahnu každý okamih ich životov. (Incantator)


U nás nájdete najnovšie online seriály s českým a slovenským dabingom alebo titulkami. Online seriál pripravený pre sledovanie online.

Série a epizódy